76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – Uroczyste Złożenie Wieńców

W tym roku obchodziliśmy 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego z tej okazji członkowie Naszego Stowarzyszenia uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających te wydarzenie.

 

  • ➡️ O godzinie 10:00 pod pomnikiem Mokotów Walczący 1944 w parku im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera odbyło się uroczyste składanie wieńcy, gdzie delegacja Naszego stowarzyszenia poprzez złożenie kwiatów oddała należyty szacunek poległym tam powstańcom.
  • ➡️O godzinie 12:00 uczestniczyliśmy w uroczystościach w Łomiankach pod pomnikiem poświęconym poległym bohaterom walczącej Warszawy. Mieliśmy zaszczyt wystawienia pocztu sztandarowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Koła Łomianki.
  • ➡️ O godzinie 18:00 delegacja naszego Stowarzyszenia uroczyście złożyła wieniec pod pomnikiem Polegli Niepokonani na skraju Cmentarza Powstańców Warszawy.
  • ➡️ O godzinie 20:00 na Cmentarzu Powązkowskim złożyliśmy kwiaty przy grobie Powstańca Konrada Okolskiego ps. ,,Kuba”.


CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM