Pierwsze zajęcia taktyczne naszego Stowarzyszenia !

Uwaga Działamy !

Kto był na zimowisku ten wie, że z nami nie będzie się nudził ! A kto nie był, niech się przekona! W ten weekend jest do tego okazja! Dużo wiedzy i świetna zabawa na chętnych czeka już w te sobotę (07.03.). Spotykamy się o godzinie 8:30 na pętli autobusowej Metro Marymont. Pakujcie plecaki i ruszamy na I zajęcia taktyczne naszego Stowarzyszenia!

BLOS, podstawy zielonej taktyki i elementy maskowania.

Zajęcia odbędą się na terenie gminy Nieporęt, planowany powrót godzina 18:00 (Metro Marymont)

Co ze sobą zabrać? 

– dwa bilety ZTM na 1 i 2 strefę lub kartę miejską

– legitymację lub inny dokument tożsamości

– Plecak a w środku:

Mundur polowy, wodę (1,5l), jedzenie, termos z ciepłą herbatą, tabliczkę czekolady,  odzież    termiczną (lub inną ciepłą), kurtkę przeciwdeszczową, czapkę, rękawiczki, jeśli macie: kamizelkę, hełm, replikę broni i inne przydatne rzeczy które posiadacie a przede wszystkim dobry humor i zapał do współpracy zajęcia prowadzone będą przez Szefa Pionu Szkolenia i Edukacji kolegę Łukasza Rogalskiego z pomocą Młodszych Instruktorów Stowarzyszenia Proobronnego ,,Amor Patriae”.

Do zobaczenia